Naše služby

Pre našich klientov a partnerov zastrešujeme komplexné digitálne kampane a kombináciu špecifických služieb podľa toho, čo potrebujú. Začíname identifikáciou potrieb klienta a analýzou cieľovej skupiny, aby sme mohli priniesť riešenia šité na mieru. Správa a kontinuálna starostlivosť o jednotlivé projekty je pre nás samozrejmosťou. Naše projekty končia reportmi, ktoré prehľadne dokumentujú dosiahnuté úspechy a stanovujú ďalšie odporúčania.

Tvorba digitálnych stratégií

Návrh a realizácia komplexných digitálnych stratégií (internet, mobil, ...) zahrňujúcich viacero nástrojov digitálneho marketingu. Digitálne stratégie navrhujeme samostatne, ale aj ako súčasť väčšej komunikačnej stratégie klienta.

 
 
 
 

Tvorba a správa digitálnych kampaní

Návrh a realizácia kampaní v digitálnom priestore vrátane sieťových kampaní (Facebook, Google, RTB, reklamné siete) a nákupu mediálneho priestoru priamo na internetových portáloch. 

 
 
 
 

Konzultácie digitálnych kampaní

 Konzultácie prebiehajúcich kampaní klienta, vyhodnocovanie výsledkov a návrhy na prípadné zmeny v kampani s dôrazom na efektívne využitie rozpočtu.

 
 
 
 

Správa Facebook stránok

Denná správa Facebook stránok klientov, výroba obsahu podľa zadanej témy a cieľovej skupiny, priebežná komunikácia s fanúšikmi, návrhy a realizácia súťaží a bonusového obsahu (aplikácie, interaktívne statusy). Priebežné analýzy a vyhodnocovanie aktivity na Facebook stránke, mesačný reporting fungovania Facebook stránky.

 
 
 
 

Správa firemných profilov na iných sociálnych sieťach

Podobne ako pri Facebooku, sa staráme o profily našich klientov na iných sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram, YouTube, Twitter, či Pinterest. Nakoľko však ide o siete s menším zásahom v našich končinách, ich nasadenie a správu odporúčame klientom so špecifickou cieľovou skupinou alebo produktom.

 
 
 
 

Nákup a správa kampaní na sociálnych sieťach

Spravovať komerčnú Facebook stránku bez dodatočného rozpočtu na promovanie príspevkov, nemá v dnešnej dobe takmer žiadny význam. Naopak, už s pár eurami sa dá na Facebooku dosiahnuť pomerne zaujímavý zásah. Preto našim klientom navrhujeme a realizujeme aj túto formu podpory ich Facebook stránok so zameraním na ich čo najväčší engagement či ďalších parametrov dôležitých pre klienta.

 
 
 
 

Tvorba marketingových webstránok (microsites), aplikácií

Microsites a aplikácie navrhujeme pre klientov ako súčasť digitálnej stratégie tak, aby podporili cieľ v rámci celej komunikačnej stratégie.

 
 
 
 

Webová analytika

Presné čísla a neustály prísun dát sú unikátom práve digitálneho marketingu. Ich pochopením a aplikovaním získavajú naši klienti silný nástroj na sledovanie a vyhodnocovanie svojich webov, microsites či kampaní.

 
 
 
 

SEO, SEM

Relevantná viditeľnosť vo vyhľadávačoch je dnes nevyhnutnosťou. Našim klientom pomáhame prostredníctvom SEO a SEM poraziť ich konkurenciu a dostať weby klientov na čo najvyššie priečky.

 
 
 
 

PPC kampane (Google)

Pre klientov realizujeme kompletný návrh, realizáciu a vyhodnocovanie PPC kampaní.

 
 
 
 

Školenia z oblastí digitálneho marketingu

Pre klientov aj partnerov realizujeme školenia a workshopy so špecializáciou na sociálne siete tak, aby rozumeli kontextu ich využitia a boli schopní spravovať si ich aj samostatne. 

 
 
 
 

Tvorba a realizácia vizuálnej identity značky v digitálnom priestore

Návrh a realizácia vizuálnej identity značky/vizuálneho štýlu komunikácie v digitálnom priestore na základe špecifík komunikácie na jednotlivých sociálnych sieťach a platformách (Facebook, Instagram, Snapchat a podobne).

 
 
 
 

Performance kampane

Návrh, príprava a optimalizácia výkonovej kampane zameranej na získavanie konkrétnych cieľov (Leads) na webe klientov alebo mimo webu. Prípadne kampane zameranej na zvyšovanie návštevnosti webu, zvyšovania video zhliadnutí a podobne.

 
 
 
 

Vytvorenie, správa a realizácia kampane na podporu e-shopu

Návrh stratégie, realizácia a optimalizácia kampane s cieľom podpory predaju e-shopu. Kampane zamerané na zvyšovanie výkonu celého e-shopu alebo konkrétnych produktov a produktových skupín.

 
 
 
 

chcete sa o nás dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×