Kto sme

Sme digitálna marketingová agentúra so špecializáciou na social media. Našim klientom prinášame kreatívne a efektívne riešenia s využitím najnovších možností digitálneho marketingu. Svoju kompetenciu staviame na neustálom sledovaní noviniek, ktoré digitálny marketing prináša a ich aplikovaní do praxe. Sme nadšení kreatívci so zmyslom pre efektívne riešenia, ktoré prinášajú našim partnerom výsledky. Sme radi, keď naši partneri rozumejú a profitujú z možností digitálneho marketingu. Preto zdieľame naše vedomosti a vzdelávame trh.

Team

Peter Šebo

Peter Šebo

Founder & CDO

Zakladateľ a Chief Digital Officer PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Blažena Ambróz Sedrovičová

Managing Director

Blažena sa pohybuje v marketingu a PR už viac ako 8 rokov. Dlho sa nevedela rozhodnúť, či ju viac baví PR alebo digitálny marketing, no nakoniec sa rozhodla správne. Počas svojej kariéry pracovala pre klientov ako P&G, ZSE, Coca-Cola a získala niekoľko ocenení PROKOP či shortlist zo Sabre Award. U nás má na starosti, aby všetko fungovalo ako švajčiarske hodinky a klienti boli šťastní a spokojní.

Blažena Ambróz Sedrovičová
Martin Schneider

Martin Schneider

Head of Digital Media

Maťo po skončení štúdia pracoval vo finančnej sfére, ktorú neskôr vymenil za IT a 6 rokov pôsobil ako IT špecialista v spoločnosti Volvo Group Slovakia. Od technológii si odskočil k sociálnym sieťam a bol zodpovedný za firemnú stratégiu spoločnosti a marketing na Facebooku. V PS:Digital pôsobí ako Digital Media Specialist a občas sa vráti k IT podpore, keď v agentúre treba zapojiť káble.

Katarína Babulicová

Head of Digital Executive

Katka vyštudovala VŠMU, odbor dramaturgia a scenáristika. Už počas štúdia pomáhala propagovať študentské filmy, asistovala pri výrobe rôznych eventov a venovala sa produkcii relácie Modré z neba. Po štúdiu pokračovala ďaľšie 3 roky v relácii na pozícii dramaturga. Spolupracovala aj na výrobe relácií X- Factor, Farma a Chart Show. Popri práci trávi najradšej čas so svojím psíkom Ruby niekde v lese.

Katarína Babulicová
Michal Hornický

Michal Hornický

Senior Art Director

Michal je náš Art Director so srdcom kuchára. Po štúdiu marketingovej komunikácie nazbieral cenné skúsenosti v agentúrach Istropolitana Ogilvy a Mayer McCann/Erickson, neskôr na voľnej nohe začal venovať marketingu food značiek. V PS:Digital vedie grafické oddelenie. Vo voľnom čase rád športuje, cestuje a píše svoj blog mealujemto.sk. Má viacero reklamných ocenení a je členom Art Directors Clubu.

Róbert Szabó

Head of Digital Knowledge

Robo sa po ukončení štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave začal venovať marketingu v neziskovom sektore. V oz Denamit pôsobil na pozícii marketing a projekt manager a spolupracoval na projektoch, ktoré mali za úlohu podporiť scénu slovenského dizajnu. Spoluorganizoval konferenciu Mind the Gap a prvý ročník podujatia Fashion Marš.

Róbert Szabó
Tomáš Papranec

Tomáš Papranec

Digital Marketing Consultant

Tomáš vyštudoval Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, kde začal spoznávať marketing. Výrazne ho zasiahla prax v PS:Digital, po ktorej sme si ho zobrali pod svoje ochranné krídla. Okrem toho Tomáš spoluorganizoval PR a hudobné eventy a ako gitarista pôsobí v rôznych kapelách. Jeho najväčšou vášňou je skladanie IKEA nábytku, samozrejme pre účely PS:Digital.

Ida Bírová

Copywriter, Ideamaker

Idka dáva v PS:Digital všetky texty docopy. Počas štúdia marketingovej komunikácie a reklamy stážovala v MUW Saatchi&Saatchi či Istropolitana Ogilvy. Po škole 4 roky pracovala v Mayer/McCann Erickson a 2 v DADS Advertising. Má viacero reklamných ocenení zo Slovenska aj zahraničia. Rada cestuje, venčí Yogiho, fotografuje a ako zarytá vegetariánka stále hľadá svetový mier... pre všetky zvieratká.

Ida Bírová
Juraj Gallus

Juraj Gallus

Digital Media Specialist

Juraj je veľmi aktívny človek. Už popri štúdiu geografie a demografie sa venoval mladým v organizácii DOMKA, pôsobil ako manažér dobrovoľníkov na festivale POHODA, až sa po iných pracovných skúsenostiach dostal k nám. Digitálny marketing ho očaril a on sa prejavil ako riadny "makač". Keď sa práve nesnaží splniť svojim klientom čo im na očiach vidí, rád sa venuje floorballu či iným športom.

Jana Kvardová

Digital Media Specialist

Janka vyštudovala angličtinu a portugalčinu na FiFUK. Po štúdiu sa hľadala v rôznych profesiách, až sa nakoniec rozhodla vymeniť korporátny život za kreatívnu agentúru a udomácnila sa u nás v PS:Digital. Okrem toho pôsobí v Klube ochrany technických pamiatok, kde sa stará o marketingové aktivity. Jej veľkou vášňou je jej mestský bicykel, curling a robí úžasné koláče pre kolegov.

Jana Kvardová
Martina Štibravá

Martina Štibravá

Digital Marketing Consultant

Tina vyštudovala FMK na UCM v Trnave. Je našou dvornou fotografkou a vzorne sa stará nielen o fotovýstupy pre klientov, ale aj o náš agentúrny Instagram účet, pričom túto sociálnu sieť aj školí. Momentálne rozbieha produkciu v agentúre, čiže okrem fotiek tvorí cinemagraphy, krátke videá a jej obľúbené stop-motion videá. Rada cestuje a jej fotoreporty pod menom Semijourney sa oplatí sledovať.

Martin Piteľ

Digital Marketing Consultant

Martin si už popri štúdiu žurnalistiky na FiFUK preskákal rôznymi pozíciami. Stážoval v Rádiu Expres či Televízii Markíza, pracoval ako redaktor a editor pre portál Pluska.sk a bol aj speakrom v internetovom rádiu Chillibeat. V poslednom ročníku však podľahol čaru sociálnych sietí a digitálnemu marketingu. Po stáži v PS:Digital sa nakoniec stal členom našej crew.

Martin Piteľ
Boris Martinka

Boris Martinka

Digital Marketing Consultant

Boris je absolventom Marketingového manažmentu na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Počas štúdia naberal pracovné skúsenosti v korporátnom svete, kde sa presvedčil, že to preňho nie je to pravé. Okrem práce v PS:Digital sa venuje tancu a doskovým športom.

Patrícia Štibravá

Digital Marketing Consultant

Pať vyštudovala Masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, kde sa počas štúdia našla v žurnalistike a písaní. Zároveň pokračovala v rozvíjaní maľby aj kresby a má za sebou zopár menších výstav. Veľké potešenie našla v ilustráciách, ktoré tvorí doteraz. Svoju kreativitu presadzovala ďalej aj ako stážistka v PS:Digital, preto sme si ju nechali.

Patrícia Štibravá
Bruno Húska

Bruno Húska

Graphic Designer

Bruno sa začal grafickému designu venovať počas strednej školy. Vyskúšal si štúdium na VŠVÚ, odbor fotografia a nové média, no netrvalo dlho a vymenil tmavú komoru za prvú skúsenosť s reklamnou agentúrou. Spoznal čo znamená byť freelancerom, svetu sociálnych sietí pričuchol na stáži v TRIADe a nakoniec zakotvil v PS:Digital. Voľný čas trávi najradšej v prírode, na bicykli alebo doma pri knihe.

Tomáš Pokorný

Digital Media Specialist

Po ukončení štúdia na Fakulte managementu UK, začal Tomáš pracovať ako social media coordinator. Ďalej ako spoluzakladateľ lokálneho webmagazínu Senica Plus viedol tím redaktorov a písal články pre seriál Podporuj lokálnych. Najviac energie venoval realizácii kultúrno-spoločenských projektov pod značkou neformálnej skupiny NEDBÁM. Tomáš sa špecializuje na mediálne kampane pre našich klientov.

Tomáš Pokorný
Ivana Kuncová

Ivana Kuncová

Digital Media Specialist

Ivka popri práci v PS:Digital externe študuje ekonómiu a podnikanie v Bratislave. Študovala tiež biológiu a biochémiu v Brne a v belgických Antwerpách. Skúsenosti nazbierala aj popri práci na offline marketingu v Avise či v Slovnafte. Okrem toho je pravým športovcom. Kedysi kajakárka, dnes rozhodca a bežkyňa. Medzi jej superschopnosti patrí skvelá káva (má kurz praženia kávy), či prerábky nábytku.

Simona Šebestová

Motion Designer

Sim v minulosti pracovala v reklamných agentúrach Istropolitana Ogilvy a This is LOCCO na rôznych klientoch ako VÚB banka, alebo Citroën najmä ako video arťák (motion designer). Okrem bežnej grafiky sa venuje postprodukcii videí a tvorí rôzne animácie, cinemagraphy, GIFká, case movie. Vo voľnom čase rada kreslí, pozerá filmy a seriály.

Simona Šebestová

chcete sa o nás dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×